Програма курсів 
підвищення професійної кваліфікації

1. Тренінг тренерів соціальної і психологічної підтримки


Тренінг спрямований на розвиток вмінь та навичок ведення тренерської діяльності у новітніх умовах життя у воєнний і поствоєнний час в Україні. Зокрема розглядатимуться ситуації роботи тренерів з військовими, що демобілізуються, переселенцями, сім'ями, дітьми і підлітками, що зазнали впливу війни.
подати заявку >>
shwalb2
Юрій Швалб Тренінг тренерів соціальної і
психологічної підтримки

2. Теорія і практика індивідуальної консультативної допомоги


Організація індивідуального психологічного консультування. Форми консультативної допомоги. Психологічна проблематика клієнтів. Помилки консультанта. Вибір ефективних технік психологічної допомоги у консультативній практиці. Робота з постраждалими внаслідок воєнних дій. Оцінка результативності консультативної допомоги.
подати заявку >>
horujii1
Сергій Хоружий Теорія і практика індивідуальної
консультативної допомоги

3. Консультування в системо-миследіяльнісному підході


Тренінг спрямований на освоєння СМД-консультування у якості форми і методу розвитку мислення та діяльності клієнтів, що знаходяться  в умовах непередбачуваних змін. Проблемні ситуації та переживання виникають тоді, коли мислення та діяльність  носить не системний характер. Завдання СМД-консультанта полягає у допомозі клієнту знайти вихід із проблемної ситуації, шляхом перетворення його миследіяльності в системно організовану.
подати заявку >>
дидковский-с.в.-2021
Сергій Дідковський Консультування в системо-миследіяльнісному підході

4. Групове консультування з основами групової психотерапії


Метою курсу – є оволодіння професійними навичками психологічного консультування в еклектичному підході (за різноманітними техніками та технологіями) з елементами ведення терапевтичних груп, що включає:  усвідомлений вибір та утримання професійної позиції; ведення консультативних та терапевтичних практик; поетапне розгортання консультативного процесу..
подати заявку >>
варава
Людмила Варава Групове консультування 
з основами групової
психотерапії

5. Ресурсоорієнтовані психологічні практики


Розвиток розуміння практичної роботи з ресурсною складовою клієнтів соціальної і психологічної підтримки.  Самоаналіз ресурсів, способів і сценаріїв поводження з ними у різних сферах і ситуаціях власного життя. Засвоєння базових технік і технологій практичної роботи з ресурсною складовою особистості клієнта в конкретних ситуаціях її життєдіяльності.
подати заявку >>
vernik1
Олексій Вернік Ресурсоорієнтовані
психологічні
практики

6. Індивідуальне консультування переселених осіб


Курс спрямований на розвиток вмінь та навичок проведення індивідуальної консультаційної роботи з ВПО (вимушено переселеними особами, які проживають як на території України так і за її межами). Розкриття психологічних та соціальних особливостей роботи з данною категорією клієнтів. Організація консультативного процесу, позиція психолога-консультанта, проблемні ситуаціі, техніки та технології роботи в ситуаціі невизначеності.
подати заявку >>
pavlenko1
Оксана Павленко Індивідуальне
консультування 
переселених осіб