Шановні колеги!

В нашій країні йде війна, яку розпочала російська федерація, намагаючись загарбати і окупувати Україну.

Ми всі знаходимося у складних умовах.

Унікальність ситуації полягає в тому, що свої професійні функції і обов'язки психологи й фахівці соціальної роботи мають виконувати зараз, переживаючи досить часто ті ж самі проблеми, що й їхні клієнти. При цьому форма і технології роботи, місце і час надання психологічної і соціальної підтримки й допомоги істотно змінюються у порівнянні з мирним часом. Й навіть більше, вказане динамічно змінюється й по мірі розвитку ситуації навколо.

В таких умовах особливо актуальним стає швидке поширення систематизованої інформації щодо методик і інструментів, яка може допомогти у практиці усім, хто займається психологічною і соціальною підтримкою. Тому ми відкриваємо ці віртуальну бібліотеку, яка, сподіваємося, буде постійно поповнюватися. 

Матеріали, що представлені, розміщені на різних ресурсах в Інтернет у відкритому доступі. За можливості, тобто там, де є, ми в обов'язковому порядку залишаємо посилання на авторів.
Якщо розміщенням матеріалу ми випадково порушили чиїсь авторські права, повідомляйте нам - максимально швидко виправимо! Час не чекає.

Віримо у Перемогу!

Все буде Україна!

Бережіть себе й своїх близьких!

З повагою,
співробітники лабораторії екологічної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка,
співробітники кафедри соціальної роботи факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка
й усі учасники "Кола професійної підтримки"